Velká cena SSK Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě   2. 6. 2018
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Jeřábková Barbora 08 43156 0162 - Brno Slatina 98 99 97 96 95 94 579 22
2. Slámová Veronika 05 41978 0324 - Velké Meziříčí 92 92 90 93 95 98 560 8
3. Havelková Radka 01 41760 0030 - N.Město na Mor. 83 92 85 93 88 95 536 6
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Zaplatílek Ondřej 04 40713 0162 - Brno Slatina 97 97 95 95 99 94 577 18
2. Šťastný Tom 05 42587 0551 - Nivnice 95 97 91 93 95 91 562 11
3. Ondra Aleš 07 42588 0551 - Nivnice 92 92 93 91 95 93 556 11
4. Bárta Matěj 02 42684 0324 - Velké Meziříčí 81 81 89 87 93 92 523 8
5. Haluza Ondřej 05 40876 0551 - Nivnice 88 87 82 82 89 86 514 3
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Hauptmanová Marta 90 41758 0030 - N.Město na Mor. 95 88 93 94 91 90 551 10
 
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Michal Vladimír 58 05897 0287 - Mostiště 98 99 97 100 98 98 590 31
2. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 95 96 99 95 98 97 580 18
3. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 94 94 97 92 99 97 573 18
4. Václav Pavel 65 01360 0227 - Zábřeh na Moravě 98 95 94 96 95 95 573 15
5. Václav Libor 71 06755 0227 - Zábřeh na Moravě 93 96 95 95 96 97 572 16
6. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár nad Sázavou 95 92 96 95 95 96 569 23
7. Řádek Lukáš 92 35247 0030 - N.Město na Mor. 92 93 93 97 93 97 565 10
8. Doležal Bohumír 52 01015 0383 - Batelov 92 93 95 93 95 95 563 13
9. Šlancar Ladislav 75 25150 0161 - Žďár nad Sázavou 91 93 92 94 95 92 557 14
10. Košťák František 49 01017 0383 - Batelov 97 91 88 93 94 93 556 13
11. Nedělka František 53 17904 0161 - Žďár nad Sázavou 88 85 91 84 82 84 514 5
12. Fišera Jiří 51 04202 0120 - Chotěboř 89 84 88 93 0 0 354 5
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK KKLLSSCelk.CT
1. Havelková Radka 01 41760 0030 - N.Město na Mor. 88 76 95 93 77 77 506 4
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK KKLLSSCelk.CT
1. Podlas Karel 04 40877 0551 - Nivnice 82 86 94 99 78 77 516 9
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK KKLLSSCelk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár nad Sázavou 96 94 96 96 90 92 564 11
2. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 97 93 99 97 80 88 554 14
Hlavní rozhodčí: Dvořák Jindřich A-070