Mistrovství AVZO TSČ ČR 2017

Horní Cerekev   26. 8. 2017
LM, SM 60, 3x20, 3x40
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Materna Jiří 64 AVZO N.Město na Mor. 97 98 99 96 97 100 587 30
2. Rajnoha Josef 56 AVZO Chrastava 97 97 97 97 98 97 583 26
3. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 93 97 100 96 96 100 582 24
4. Povrle Jan 75 AVZO Plačkov 99 98 97 93 96 96 579 27
5. Tůma Martin 85 AVZO Horní Cerekev 94 98 98 96 94 97 577 19
6. Vaněk Karel 98 AVZO Horní Cerekev 98 94 97 96 95 96 576 22
7. Šťastný Zdeněk 48 AVZO Chrastava 94 94 96 96 98 96 574 22
8. Přibyl Miloslav 67 AVZO Horní Cerekev 95 95 93 95 98 94 570 12
9. Rudolf Jiří 66 AVZO Horní Cerekev 93 98 98 92 92 93 566 18
10. Fuksa Viktor 58 AVZO Horní Cerekev 92 94 90 91 90 93 550 8
11. Šamaj Vladimír 51 AVZO Horní Cerekev 93 92 89 87 86 92 539 5
 
Kategorie : SM 60 ženy
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Matějková Michaela 97 AVZO Horní Cerekev 98 96 97 95 97 98 581 25
2. Slezáková Blanka 89 AVZO Střelci Teplice 89 91 98 95 99 97 569 17
3. Krejčová Ivana 75 AVZO Střelci Teplice 97 96 93 93 95 94 568 17
 
Kategorie : SM 60 mladší dorostenci
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Zíka Petr 02 AVZO Černovice 95 96 97 96 99 94 577 19
2. Lemberk Matěj 04 AVZO Černovice 93 95 96 98 95 96 573 18
3. Schröpfer František 02 AVZO Přerov-Újezdec 94 96 95 95 92 95 567 15
4. Parkan Daniel 01 AVZO Horní Cerekev 90 92 93 97 96 94 562 15
5. Polma Jan 03 AVZO Chrastava 90 82 87 92 96 90 537 11
 
Kategorie : SM 60 starší dorostenky
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Michálková Kateřina00AVZO Černovice981009796999758729
2.Čugová Kateřina99AVZO Horní Cerekev97939894999657718
 
Kategorie : SM 60 mladší dorostenky
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Štefánková Kateřina 01 AVZO Orlová-Lazy 97 96 99 96 97 96 581 20
2. Vlčková Michaela 01 AVZO Horní Cerekev 95 96 94 93 99 99 576 23
3. Váňová Diana 02 AVZO Horní Cerekev 89 91 89 96 90 89 544 5
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar.KlubK LSCelk.CT
1. Materna Jiří 64 AVZO N.Město na Mor. 366 393 370 1129 36
2. Rajnoha Josef 56 AVZO Chrastava 348 393 316 1057 24
3. Šťastný Zdeněk 48 AVZO Chrastava 331 363 311 1005 7
4. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 318 359 203 880 3
 
Kategorie : SM 3x20 ženy
Poř.JménoNar.KlubK KLLSSCelk.CT
1. Slezáková Blanka 89 AVZO Střelci Teplice 92 96 94 96 87 92 557 9
2. Šebestová Ivana 92 AVZO Horní Cerekev 92 90 89 98 85 89 543 10
3. Krejčová Ivana 75 AVZO Střelci Teplice 84 85 96 95 86 91 537 11
 
Kategorie : SM 3x20 starší dorostenky
Poř.JménoNar.KlubK KLLSSCelk.CT
1. Michálková Kateřina 00 AVZO Černovice 96 95 98 100 92 95 576 26
 
Kategorie : SM 3x20 mladší dorostenci
Poř.JménoNar.KlubK KLLSSCelk.CT
1. Zíka Petr 02 AVZO Černovice 90 90 99 98 80 80 537 11
2. Schöpfer František 02 AVZO Přerov-Újezdec 85 78 94 93 58 71 479 9
3. Parkan Daniel 01 AVZO Horní Cerekev 73 72 88 92 79 70 474 5
 
Kategorie : SM 3x20 mladší dorostenky
Poř.JménoNar.KlubK KLLSSCelk.CT
1. Štefánková Kateřina 01 AVZO Orlová-Lazy 92 89 100 98 92 92 563 15
2. Vlčková Michaela 01 AVZO Horní Cerekev 94 86 99 95 93 88 555 9
3. Váňová Diana 02 AVZO Horní Cerekev 79 89 96 95 83 67 509 6
Hlavní rozhodčí: Přibyl Miloslav A-0131