Přehled střeleckých soutěží
puškových i pistolových disciplín

v období od dubna do října 2018
DatumNázev soutěžeDisciplínaMísto konání
7.4.2018 VC Batelova LP 60 Batelov
8.4.2018 Memoriál Pepika Voldána SP 30+30 Studnice
14.4.2018 Chotěbořská otočná SP, VP 30+30 Chotěboř
22.4.2018 Pohár Hamerské přehrady SP 30+30 Studnice
28.4.2018 VC Výtahy SP 30+30 Havlíčkův Brod
5.5.2018 VC Chotěboře LP 60 Chotěboř
6.5.2018 Cena osvobození LM, SM 60 Velké Meziříčí
8.5.2018 Jarní cena LM, SM 60, 3x20 Chotěboř
12.5.2018 Štít města Třeště LM, SM 60, 3x20 Horní Cerekev
12.5.2018 VC Rychtáře SP 30+30 Havlíčkův Brod
13.5.2018 OSL Pelhřimovska 1.k. LM, SM 60, 3x20 Horní Cerekev
13.5.2018 VC Elteru SP 30+30 Studnice
19.5.2018 Cena pivovaru Chotěboř SP 30+30 Chotěboř
20.5.2018 Chocholoušská šedesátka LM, SM 60 Bystřice n.P.
20.5.2018 Cena SSK Studnice LP 60 Studnice
2.6.2018 Cena SSK Chotěboř SP 30 Chotěboř
2.6.2018 VC SSK N.Město n.M. LM, SM 60, 3x20 Nové Město
3.6.2018 OSL Pelhřimovska 2.k. LM, SM 60, 3x20 Horní Cerekev
3.6.2018 VC SSK N.Město n.M. SP 30+30 Nové Město
3.6.2018 VC Kuřimi SP 30+30 Kuřim
10.6.2018 Memoriál Vaška Dopity SP 30+30 Studnice
10.6.2018 Cena SSK Žďár n.S. LM, SM 60, 3x20 Velké Meziříčí
17.6.2018 VC Bystřice n.P. LM, SM 60, 3x20 Bystřice n.P.
23.6.2018 VC Bohemia machine SP 30+30 Havlíčkův Brod
30.6.2018 Chotěbořský kalibr SP 30 Chotěboř
8.7.2018 OSL Pelhřimovska 3.k. LM, SM 60, 3x20 Horní Cerekev
8.7.2018 Studnická velkorážka VP 30 Studnice
14.7.2018 VC Chotěboře SP 30+30 Chotěboř
15.7.2018 Přebory okresu Žďár n.S. LM, SM 60, 3x20 Velké Meziříčí
21.7.2018 VC Batelova LM, SM 60 Batelov
22.7.2018 VC Studnic LP 60 Studnice
28.7.2018 Pohár města Chotěboře SP 30+30 Chotěboř
4.8.2018 Pohár AVZO H.Cerekev (OSL 4.k.) LM, SM 60, 3x20 Horní Cerekev
5.8.2018 VC Auto Dopita SP 30+30 Studnice
19.8.2018 OSL Pelhřimovska 5.k. LM, SM 60, 3x20 Horní Cerekev
19.8.2018 Brněnský střel.festival LM, SM 60, 3x20 Kuřim
26.8.2018 VC BRANOfilter CZ VP 30 Studnice
1.9.2018 VC SSK Chotěboř LM, SM 60, 3x20 Chotěboř
8.9.2018 Poslední výstřel LM, SM 60 Horní Cerekev
8.9.2018 VC SSK Chotěboř VP 30 Chotěboř
9.9.2018 Memoriál F.Vobra LM, SM 60 Bystřice n.P.
9.9.2018 Vysočina Cup – Finále SP 30+30 Studnice
15.9.2018 VC Pelhřimova LM, SM 60, 3x20 Pelhřimov
16.9.2018 Pohár SSK Bystřice n.P. LM, SM 60 Bystřice n.P.
16.9.2018 VC Pelhřimova SP, VP 30+30 Pelhřimov
29.9.2018 Poslední rána SP 30 Studnice
30.9.2018 Pohár SSK Mostiště LM, SM 60 Velké Meziříčí
6.10.2018 Poslední rána SP 30 Chotěboř
7.10.2018 Pohár SSK Velké Meziříčí LM, SM 60 Velké Meziříčí